Megváltozott nyitvatartási rend a Műegyetemi campuson

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

A Műegyetem a holnapi napon (2020. november 17.) átáll a digitális oktatási rendhez igazodó nyitvatartásra, ami az alábbiak szerinti változásokat jelenti a Campus egyes részeire történő bejutásra vonatkozóan.

Északi terület

Az utcáról a campus északi területére kizárólag az alábbi két ponton keresztül, a szükséges ellenőrzést követően lehetne bejutni.

A „CH” épületbe – főbejárat. Az épület melletti kiskapuk zárva lesznek!

A „K” épületbe – főbejárat.

A campus területén a szabad mozgás biztosított, az épületek összes belső kapuja nyitva lesz.

Az összes utcai, kerítésvonalon lévő kapu zárva tart, tájékoztatótáblák adnak információt a bejutási lehetőségekről.

A Bertalan hetes porta kapuja zárva tart, csak behajtás idejére nyitja a portás a vezetői parkolóba tartók és a beszállítást végzők számára.  Gyalogosforgalom ezen a helyszínen nem engedélyezett.

A Bertalan Lajos utca felöli mindkét gyalogos bejárat zárva tart.

Középső terület

Az utcáról a campus középső területére járművel és gyalogosan is a Stoczek négyes portán keresztül, a szükséges ellenőrzést követően lehet bejutni.

Parkolásra kizárólag ez a terület, illetve a V1 épület melletti parkoló áll rendelkezésre, a többi parkoló zárva lesz.

az épületek megközelítése az utcáról:

·       Az „A” épület nyitva tart.

·       „E” épület portánál - ellenőrzés mellett - továbbra is szabad a gyalogos forgalom.

·        A „V1” épületbe a bejutás az „A” épületen keresztül történik.

·       Az „R” épület a Duna felől nyitva tart.

Magyar tudósok körútja

A „Q” és „I”  épületek esetében a belépés a főbejáraton keresztül, a szükséges ellenőrzést követően, történik. A mélygarázsból érkezők számára is előírás, hogy a portán ellenőriztessék a testhőmérsékletüket.

Minden lezárt kapun tájékoztató táblák adnak útbaigazítást.

A hétvégi nyitvatartásra vonatkozó rend nem változik.

Kérjük a fentiek szíves tudomásulvételét és mindannyiunk érdekében a szabályok betartását!