Lapok

A BME által alapított lapok neve, a szerkesztőség és kiadó neve, elérhetősége, valamint a főszerkesztő neve

 

Közzétéve: 2019. november 12.

 

A Lap neve

Szerkesztőség és Kiadó neve

Elérhetősége

Főszerkesztő neve

Periodica Polytechnica Architecture

BME Építészmérnöki Kar

1521 Budapest Pf. 91.

architecture@pp.bme.hu

Krähling János

Periodica Polytechnica Chemical Engineering

BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

1521 Budapest Pf. 91.

chemical@pp.bme.hu

László Krisztina

Periodica Polytechnica Civil Engineering

BME Építőmérnöki Kar

1521 Budapest Pf. 91.

civil@pp.bme.hu

Lógó János

Periodica Polytechnica Electrical Engineering and Computer Science

BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar

1521 Budapest Pf. 91.

electrical@pp.bme.hu

Illés Balázs

Periodica Polytechnica Mechanical Engineering

BME Gépészmérnöki Kar

1521 Budapest Pf. 91.

mechanical@pp.bme.hu

Szabó Péter

Periodica Polytechnica Social and Management Sciences

BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

1521 Budapest Pf. 91.

social@pp.bme.hu

Koltai Tamás

Periodica Polytechnica Transportation Engineering

BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar

1521 Budapest Pf. 91.

transportation@pp.bme.hu

Péter Tamás

Tudományos és Műszaki Tájékoztatás

BME Országos Műszaki Információs Központ és Könyvtár

1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3., K ép. fsz. 53.
tmt@omikk.bme.hu

Fonyó Istvánné

Műhely

BME Egyetemi Hallgatói Képviselet

Budapest 1111, Műegyetem rkp. 3. K.fsz. 80/a.

info@muhely.com

https://www.facebook.com/muhelybme

Szabó Zsolt

GTTimes

BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar Hallgatói Képviselet

Budapest, 1117 Dombóvári út 3. Wigner Jenő Kollégium

ujsag@gtkhk.hu

www.facebook.com/GTTimes

Nagy S. Zsolt

Impulzus

BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Hallgatói Képviselet

1117 Budapest, Irinyi J. utca 42. Schönherz Kollégium 919-es szoba

impulzus@impulzus.bme.hu

https://www.facebook.com/impulzus

Szörfi Jázmin

Karima

BME Építőmérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1111 Budapest, Kruspér u. 2., A. épület 319.

karima@vpk.bme.hu

www.facebook.com/karimavpk 

Szolnoki Roxána

Kari Papír

BME Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1111 Bp. Műegyetem rkp. 3. K. ép. III. emelet 23.

karipapir@epiteszhk.bme.hu

www.facebook.com/KariPapir

Lanczki Eszter

KáTé

BME Gépészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1111 Budapest, Irínyi József út 1-17.

katepress@gmail.com

https://www.facebook.com/katepress

Hepp Ádám

Kémlelő

BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1111 Budapest, Stoczek utca 5-7., 244-es szoba; Martos Flóra Kollégium

kemleloszerk@gmail.com

https://www.facebook.com/kemlelo

Nagyházi Márton

KÖZHÍR

BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1114 Budapest, Bartók Béla út 17.

kozhir@kozlekkar.hu

https://www.facebook.com/kozhir

Szabó Eszter

Pikk Ász

BME Természettudományi Kar Hallgatói Képviselet

1111 Budapest, Irinyi J. u. 9-11., Kármán Tódor Kollégium, F013

pikkasz@lists.ktk.bme.hu 

www.facebook.com/Pikkasz

Schmidt Beáta

Megfagyott Muzsikus

BME Építészmérnöki Kar Hallgatói Képviselet

1111 Bp. Műegyetem rkp. 3. K. ép. III. emelet 23.

https://www.facebook.com/megfagyottmuzsikus

Komonyi Dániel

 

 

Archívum